LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W  okresie pandemii, gdzie jeszcze obowiązują liczne zakazy, nakazy i obostrzenia mamy dla Państwa kolejny konkurs. Tym razem Biblioteka w Brusach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Sleeveface – ubierz się w książkę”.

Lato to okres, w którym raczej zdejmujemy z siebie nadmiar ubrań. My  jednak zachęcamy do „ubierania” się w książkę. Co to znaczy? Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia zgodnie z założeniami techniki „sleeveface”, tzn. na sfotografowaniu osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała, a także wkomponowanie książki w adekwatne do jej okładki otoczenie. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne połączenie fotografowanej osoby z postacią i tłem z okładki. Wybór okładki do fotografii jest dowolny, a tło zależy od inwencji autora i interpretacji tytułu fotografowanej książki, płyty lub czasopisma. A kto najlepiej to zrobi? O tym już zadecyduje specjalnie do tego powołana komisja. W sleeveface potrzebna jest jedynie wyobraźnia i aparat. Dobra zabawa gwarantowana!

Każdy może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w dowolnej przestrzeni (plaża, dom, ogród, praca…itp) z wykorzystaniem księgozbioru bibliotecznego lub własnego.

Zapraszamy wszystkich kreatywnych mieszkańców, i tych małych i tych dorosłych do udziału w konkursie na wykonanie ciekawego i zaskakującego sleeveface.

 

Do pobrania:

Regulamin

Oświadecznie


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011