LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

20 lutego w czwartkowe popołudnie członkowie DKK w Brusach zorganizowali spotkanie, którego tematem głównym była książka Krzysztofa Kotowskiego „Obława”.

„Obława” to powieść, w której autor opisuje dwóch braci, zaczynających rządzić krajem. Nowe porządki przewidują czystki w służbach specjalnych. Rozpoczyna się bezlitosna walka między agentami wiernymi nowej władzy, a tymi, którzy zostali odsunięci. Gra się toczy nie tylko o wpływy, ale jak się szybko okaże – o życie. Ultra i wplątany w aferę dziennikarz Adam Kniewicz znów muszą stanąć po jednej ze stron. Rozpoczyna się obława.

Thriller "Obława", pomimo tego iż z pewnością pozwoli czytelnikowi łatwo skojarzyć opowiedzianą tu historię z bliską nam rzeczywistością polityczną, podejmuje jednak próbę ujęcia tła tych wydarzeń jako wartości bardziej uniwersalnych, aktualnych w odniesieniu do oceny mechanizmów władzy.

Klubowicze dzielili się widzą na temat przeczytanej lektury. Głosy były podzielone, książka i tak godna jest polecenia.

Jak zwykle spotkanie odbyło się przy dobrej książce i dobrej kawie. Klubowicze poruszali nie tylko tematy związane z książką ale również tematy życiowe. Piękna pogoda bardzo pozytywnie wpłynęła na nastroje uczestników.  Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 27 marca w Kuźni Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Zapraszamy wszystkich miłośników książki i nie tylko!


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011