LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Cukiernia, ciastka i Paryż… te tematy były przedmiotem rozmowy na spotkaniu autorskim, które odbyło się w czytelni w Brusach.

7 listopada gościliśmy Małgorzatę Gutowską-Adamczyk,  autorkę książek dla młodzieży oraz bestsellerowej sagi „Cukiernia Pod Amorem”. Spotkanie promujące najnowszą powieść autorki: „Podróż do miasta świateł” stało się okazją do przepełnionej humorem rozmowy. Razem z pisarką przyjechała także koordynatorka Dyskusyjnych Klubów Książki w województwie pomorskim, Pani Agnieszka Zakrzewska. Pomimo tego, że do czytelni nie przybyło dużo mieszkańców, kameralna atmosfera stworzona przez autorkę spowodowała, że spotkanie stało się niezapomnianym wydarzeniem dla uczestników. Liczne anegdoty z życia pisarki przeplatały się z opowieściami o bohaterach sagi, rodzinie i twórczości Pani Małgorzaty. Nie tylko mieszkańcy, którzy przybyli na spotkanie zadawali pytania. Pisarka nawiązała ciekawą rozmowę z Panią Janiną Głomską, naszą poetką, którą wypytywała o warsztat pisarski.

Na koniec spotkania nasz gość otrzymał niespodziankę. Oprócz licznych podziękowań Pani Małgorzata otrzymała portret namalowany przez czytelniczkę. Autorka niezwykle się wzruszyła. Następnie wpisała się do kroniki i każdy zainteresowany mógł otrzymać autograf.

Spotkanie odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011