LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach zostało wyróżnione w konkursie dla partnerstw lokalnych „Biblioteka - przestrzeń szans i możliwości”.

Nagrodą było uczestnictwo w dwudniowej wycieczce do bibliotek w województwie kujawsko-pomorskim. Łącznie 20 bibliotekarzy z Ryjewa, Kartuz, Redy i Brus miało możliwość zapoznania się z działalnością świetnie funkcjonujących bibliotek w Tucholi i Sępólnie Krajeńskim.

Ciekawą prezentację działań przedstawiła dyrektor Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, Pani Grażyna Kędzierska. Specjalnie dla uczestników wycieczki, seniorzy i dzieci z Sępólna Krajeńskiego odegrali wielopokoleniowy spektakl teatralny zaaranżowany na podstawie jednej z baśni sępoleńskich autorstwa Mariusza Niemyckiego pt. „O złym hetmanie i zatopionym zamku oraz inne baśnie Sępólna Krajeńskiego”. Przedstawienie, wyreżyserowane przez panią Marię Kryger, sprawiło wszystkim bibliotekarzom ogromną przyjemność.

Wizyta w zaprzyjaźnionych bibliotekach była miłym i pożytecznym spędzeniem czasu oraz dała bibliotekarzom wiele inspiracji do działań we własnych placówkach.

 

powrót do opisu ...

                               
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011