LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Uczestniczki szkolenia w ramach projektu " O finansach ... w bibliotece " w Brusach są już po II module. Nasza biblioteka ma dwie grupy szkoleniowe, w Brusach i w filii bibliotecznej w Męcikale. Cieszy fakt, że Panie uczestniczące w szkoleniu są tak bardzo zaangażowanie w realizację i przebieg spotkań.

 

Pierwszy moduł przeprowadzono 8 maja i dotyczył gospodarowania budżetem domowym. W czwartek 16 maja przeprowadzono drugi moduł, którego tematyka dotyczyła zakładania kont bankowych, w tym e-konta, zasad wyboru oferty bankowej i podejmowania

indywidualnych decyzji finansowych. Ponadto uczestniczki miały możliwość rozwijania umiejętności związanych z posługiwaniem się bankowością elektroniczną, w tym wysyłania przelewów. Prowadzący szkolenie przedstawili wiadomości dotyczące praw klienta banku oraz doskonalili u uczestników umiejętności egzekwowania własnych praw konsumenckich. Najlepszym źródłem informacji są "przerwy kawowe", bo uczestnicy rozmawiają o tym czego już doświadczyli oraz jak ustrzec się przed ryzykiem finansowym.

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011