LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W dniach 10-11 maja w czerskim Ośrodku Kultury odbyła się XII edycja Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”. Naszą placówkę reprezentowały dwie wokalistki: Monika Wardyn i Julia Stoltmann. Obie dziewczęta odniosły sukces: Monika, za piękne wykonanie utworu "Laleczka z saskiej porcelany", zajęła II miejsce (ex aequo z Julią Leszczyńską z Czerska), a Julia, która wykonywała piosenkę "Kolorowy wiatr",  zdobyła wyróżnienie (na równi z innymi czterema osobami). Dziewczęta, jako jedyne solistki, śpiewały do akompaniamentu pianina wykonywanego "na żywo". 

Mnogość nagród na podium (wszystkie trzy miejsca były podwójne) oraz wyróżnień, świadczy o tym, że jury miało ogromny problem z wyborem tylko trzech najlepszych wokalistów. Poziom był bardzo wysoki i bardzo wyrównany. W konkursie brały udział osoby nie tylko z najbliższych okolic, ale także z Bytowa, Gdyni czy nawet Helu. 

Monice i Julii należą się ogromne gratulacje, że swoim dokonaniem wpisały się w listę najlepiej śpiewających osób w województwie pomorskim. Obie dziewczęta zostały przygotowane przez instruktorkę - Agnieszkę Mrozek Gliszczyńską.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011