LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W środę 8 maja 2013 roku w CKiB w Brusach, odbyło się trzecie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem spotkania były dwie książki Wojciecha Cejrowskiego „Podróżnik WC” oraz Richarda Paula Evansa „Dotknąć nieba”

Obie książki przypadły czytelnikom do gustu. Szczególnie podobała się książka Cejrowskiego o jego podróżach i niezwykłych przeżyciach. Jak zgodnie stwierdziliśmy to jest ciekawy sposób na przeżywanie życia, na ciekawe spędzanie czasu. Książka nas bardzo zaciekawiła dlatego, że każdy z nas ma trochę duszę podróżnika.

,,Dotknąć nieba” jest powieścią, która zabiera nas w podróż po Stanach Zjednoczonych. Opowiada o człowieku, który stracił wszystko: pracę, dom i miłość swojego życia. I wtedy właśnie, główny bohater, Alan postanawia odejść. Iść przed siebie, jak najdalej. Książka przedstawia jego wędrówkę i ludzi, których napotyka na swojej drodze. Jego podróż ma wymiar duchowy. Odmienia jego życie i pozwala odzyskać nadzieję.

Naszym zdaniem obie książki są godne polecenia. Jedna obrazuje nam niezwykłe przeżycia i związane z nimi emocje podróżnika, druga powieść pokazuje nam, że bez względu na różne sytuacje życiowe zawsze powinniśmy mieć nadzieję.

           

powrót do opisu ...

               
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011