LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

 

XIX Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2018 - zasięg powiatowy

Lena Wirkus - II miejsce w kategorii I

Wiktoria Weltrowska - III miejsce w kategorii I

Klaudia Kiżewska - III miejsce w kategorii II

 

XXIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2018

Dorota Kosak Główczewska  – wyróżnienie w kategorii rysunek do 6 lat

Nikodem Stoltmann - III miejsce w kategorii malarstwo do 6 lat

 

XXXX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap regionalny w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach, 12.06.2018r.

Hanna Warsińska, lat 6

Nikodem Stoltmann, lat 6

Kinga Wirkus, lat 9

Marta Andrearczyk, lat 9

Roksana Spot Gliszczyńska, lat 9

Alicja Markut, lat 7

Aleksandra Loll, lat 7

Nadia Urbańska, lat 7

Julia Lewińska, lat 7

Magdalena Warsińska, lat 11

Gracjan Czapiewski, lat 11

Zuzanna Kloskowska, lat 10

Weronika Wera, lat 11

Dominika Rumel Czarnowska, lat 12

Amelia Janikowska, lat 13

 

XVIII Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 2018 - zasięg wojewódzki

Marta Andrearczyk - wyróżnienie w kategorii malarstwo 10 - 12 lat


Gminny Konkurs Plastyczny "Biblioteka marzeń"2018

z okazji Jubileuszu 70-lecia powstania biblioteki w Brusach 

Weronika Wera - I miejsce w kategorii 10 - 13 lat

Magdalena Warsińska - wyróżnienie w kategorii 10 - 13 lat


XVIII Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2017 - zasięg powiatowy

Marta Andrearczyk - II miejsce w kategorii II - pocztówka wigilijna

Amelia Janikowska - III miejsce w kategorii IV - pocztówka wigilijna

 


XXII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2017

Zuzanna Kloskowska  – wyróżnienie w kategorii malarstwo 10 - 12 lat


XXXIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap regionalny w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach, 2017r.

Filip Skiba, 6 lat

Julia Walczak, 6 lat

Aleksandra Loll, 6 lat

Jakub Rolbiecki, 5 lat

Paweł Stanisławski, 6 lat

Michalina Czarnowska, 6 lat

Roksana Urbańska, 6 lat

nadia Urbańska, 5 lat

Anna Bielińska, 7 lat

Anna Brelska, 8 lat

Oliwia Połczyńska, 8 lat

Jan Chabowski, 8 lat

Kinga Wirkus, 8 lat

Franciszek Landowski, 8 lat

Dominika Pacak, 9 lat

Malwina Dolna, 9 lat

Aleksandra Kobierowska, 11 lat

Weronika Wera, 10 lat

Amelia Janikowska, 12 lat

Anna Piekarska, 13 lat

Alicja Czapiewska, 16 lat

Julia Pałubicka, 16 lat


XVII Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 2017 - zasięg wojewódzki

Julia Pałubicka - II miejsce w kategorii rysunek 16 - 20 lat

Kaja Goebel - II miejsce w kategorii malarstwo 7 - 9 lat

Weronika Wera - wyróżnienie w kategorii malarstwo 10 - 12 lat


XVII Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2016 - zasięg powiatowy

Weronika Wera - III miejsce w kategorii II - pocztówka wigilijna

Dominika Pacak - wyróżnienie w kategorii II - pocztówka wigilijna

Kaja Goebel - wyróżnienie w kategorii II - pocztówka wigilijna

Julia Pałubicka - III miejsce w kategorii IV - pocztówka wigilijna

Julia Pałubicka - II miejsce w kategorii IV - ozdoba


XXI Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2016

Julia Pałubicka  – II miejsce w kategorii rysunek 13 - 15 lat

Malwina Dolna - I miejsce w kategorii malarstwo 7 -9 lat

Dominika Trzebiatowska - wyróżnienie w kategorii malarstwo 7 - 9 lat

Alicja Czapiewska - I miejsce w kategorii malarstwo 13 - 15 lat

Iga Kurzyńska - III miejsce w kategorii malarstwo 13 - 15 lat


XXXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap regionalny w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach, 9.06.2016r. 

Prace wyróżnione i zakwalifikowane do finałowego etapu w Toruniu

Zuzanna Kloskowska, lat 8

Weronika Wera, lat 9

Gracjan Czapiewski, lat 9

Dominika Pacak, lat 8

Jakub Rolbiecki, lat 5

Hanna Warsińska, lat 5

Urszula Chrabkowska, lat 5

Alicja Czapiewska, lat 15

 


XVI Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 2016 - zasięg wojewódzki

Klaudia Lamczyk - II miejsce w kategorii do 6 lat - rysunek

Nina Stoltmann - wyróżnienie w kategorii wiekowej do 6 lat - malarstwo

Joanna Landowska - II miejsce w kategorii wiekowej 10 - 12 lat - malarstwo

Iga Kurzyńska - III miejsce w kategorii wiekowej 13-15 lat - malarstwo

 

XVI Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2015 - zasięg powiatowy

Klaudia Lamczyk - wyróżnienie w kategorii I (dzieci przedszkole) - pocztówka wigilijna

Weronika Wera - I miejsce w kategorii II ( uczniowie SP klasy I - III) - pocztówka wigilijna

Gracjan Czapiewski - III miejsce w kategorii II ( uczniowie SP klasy I - III) - pocztówka wigilijna

Amelia Janikowska - wyróżnienie w kategorii II (uczniowie SP klas IV - VI) - pocztówka wigilijna

Julia Pałubicka - III miejsce w kategorii IV (uczniowie gimnazjum) - ozdoba świąteczna


XX Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach”2015

Alicja Czapiewska  – I miejsce w kategorii rysunek  13 - 15 lat

Julia Pałubicka – III miejsce w kategorii rysunek 13 – 15 lat

Blanka Orzłowska  – III miejsce w kategorii malarstwo do 6 lat

Karolina Scheibe - III miejsce w kategorii malarstwo 16 - 20 lat

Weronika Wera – wyróżnienie w kategorii rysunek 7 - 9 lat

Daria Prądzinska  – wyróżnienie w kategorii rysunek 7 - 9 lat

Iga Kurzyńska - wyróżnienie w kategorii malarstwo 13 - 15 lat


XXXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, Muzeum Okręgowe w Toruniu

Udział w wystawie pokonkursowej w Toruniu

Anna Piekarska, lat 11

Alicja Czapiewksa , lat 14


XXXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap regionalny w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach, 12.06.2015r. 

Prace wyróżnione i zakwalifikowane do finałowego etapu w Toruniu

Zuzanna Kloskowska, lat 7

Lena Maziarz, lat 5

Joanna Landowska, lat 9

Amelia Janikowska, lat 10

Alicja Dobbek,  lat 10

Emilia Gawin, lat 11

Anna Piekarska, lat 11

Marcelina Lemańczyk, lat 12

Dawid Warsiński, lat 12

Karolina Scheibe, lat 16

Alicja Czapiewska, lat 14

Julia Pałubicka, lat 14

Karolina Rytlewska, lat 15

Patrycja Szczęsna, lat 15


XV Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 2015 - zasięg wojewódzki

Jan Chabowski - III miejsce w kategorii do 6 lat - rysunek

Anna Brelska - wyróżnienie w kategorii wiekowej do 6 lat - rysunek

Marta Andrearczyk - wyróżnienie w kategorii wiekowej do 6 lat - rysunek

 

XV Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2014 - zasięg powiatowy

Alicja Czapiewska  - II miejsce w kategorii IV (uczniowie gimnazjum) - pocztówka wigilijna

Julia Pałubicka - I miejsce w kategorii IV (uczniowie gimnazjum) - ozdoba świąteczna


XXXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap regionalny w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach, 03.06.2014r. 

Prace wyróżnione i zakwalifikowane do finałowego etapu w Toruniu

Ania Grela, lat 5

Agata Grela, lat 6

Gracjan Czapiewski, lat 7

Dominika Rumel Czarnowska, lat 8

Borys Zarębski, lat 5

Weronika Wera, lat 8

Marta Gierszewska, lat 6

Krzysztof Mochol, lat 6

Natalia Stoltman, lat 12

Wiktoria Rekowska, lat 12

Roksana Rekowska, lat 10

Alicja Czapiewska, lat 13

Julia Pałubicka, lat 13

Karolina Rytlewska, lat 14

Klaudia Lubińska, lat 16

 

XIV Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 2014 - zasięg wojewódzki

Alicja Czapiewska - II miejsce w kategorii wiekowej 13 - 15 lat - rysunek

Wiktoria Rekowska - II miejsce w kategorii wiekowej 12-13 lat - malarstwo


XIV Konkurs Plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 2013 - zasięg powiatowy

Ania Grela - wyróżnienie w kategorii I (dzieci przedszkolne) - pocztówka wigilijna

Roksana Rekowska - I miejsce w kategorii III (uczniowie SP klas IV - VI) - pocztówka wigilijna

Wiktoria Rekowska -  III miejsce w kategorii III (uczniowie SP klas IV - VI) - pocztówka wigilijna

Julia Pałubicka - I miejsce w kategorii IV (uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych) - ozdoba świąteczna


XVIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach”2013

Michalina Goebel – I miejsce w kategorii malarstwo  10 - 12 lat

Karolina Czarnowska – II miejsce wyróżnienie w kategorii malarstwo 16 – 20 lat

Julia Sielska – III miejsce w kategorii malarstwo  10 - 12 lat

Anna Brelska – wyróżnienie w kategorii rysunek do 6 lat

Joanna Landowska – wyróżnienie w kategorii rysunek 7 - 9 lat

Zuzanna Kloskowska – wyróżnienie w kategorii malarstwo do 6 lat

Natasza Gierszewska – wyróżnienie w kategorii malarstwo  13 – 15 lat

Karolina Rytlewska - wyróżnienie w kategorii malarstwo  13 – 15 lat

Dominika Rytlewska - wyróżnienie w kategorii malarstwo  16 – 20 lat

 


XXXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum” 2013 - etap regionalny, Muzeum Narodowe w Gdańsku

Julia Lemańczyk - I miejsce

Dominikia Gromowska - I miejsce

Emilia Gawin - wyróżnienie

Marzena Nakielska - wyróżnienie

Zuzanna Kowalczyk - wyróżnienie

Zuzanna Spierewka - wyróżnienie

Karolina Rytlewska - wyróżnienie

Klaudia Lubińska - wyróżnienie

Beata Rolbiecka - wyróżnienie

Dominika Rytlewska - wyróżnienie

 


XIII Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta"2013

Milena Szczęsna - wyróżnienie

Karolina Rytlewska - wyróżnienie


XIII Konkursu Plastycznego „Projekt pocztówki wigilijnej” 2012`

- zasięg powiatowy

Zuzanna Szmyt – II miejsce

Gracjan Czapiewski – III miejsce

Oskar Dykier – wyróżnienie

Roksana Rekowska – I miejsce

Michalina Goebel – wyróżnienie

Wiktoria Rekowska  - II miejsce

Julia Kadela -  III miejsce

Patryk Singer - III miejsce 

Natasza Gierszewska – wyróżnienie

Klaudia Rekowska – wyróżnienie

Beata Rolbiecka – wyróżnienie

 

XVII Pomorskiego Konkursu Plastycznego  „Jesień na Kaszubach” 2012

Dominika Rytlewska – II miejsce

Johannes De Beut - wyróżnienie

Beata Rolbiecka - wyróżnienie

Gracjan Czapiewski - wyróżnienie

Michalina Goebel - wyróżnienie

 

XXXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum” 2012, Muzeum Okręgowe w Toruniu - finał

Roksana Rekowska - wystawa

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny Barwy Jesieni,” Na Kaszëbach piākno je” 2012, Chojnicki Dom Kultury w Chojnicach

Patrycja Szczęsna – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”, etap wojewódzki w Muzeum Historyczno – Etnograficznym w Chojnicach  

 

Osoby wyróżnione:

Milena Szczęsna, lat 7

Zuzanna Spierewka, lat 8

Weronika Krygowska, lat 8

Roksana Rekowska, lat 9

Klaudia Stoltamnn, lat 11

Dominika Rytlewska, lat 15

Karolina Czarnowska, lat 15

Aleksandra Lepak, lat 15


XII Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta", 2012

Aleksandra Lepak - II miejsce

Klaudia Stoltmann - wyróżnienie

Karolina Czarnowska - wyróżnienie

Gracjan Czapiewski - wyróżnienie

Dominika Rumel Czarnowska - wyróżnienie

Aleksandra Kobierowska - wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011