LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Smaczne potrawy, pięknie udekorowane stoły, występ kapeli kaszubskiej … to tylko niektóre atrakcje, jakie związane były z organizacją Jarmarku Wielkanocnego, który odbył się 15 marca br. w Chojnickim Domu Kultury.

 

Organizatorem Jarmarku Wielkanocnego była Promocja Regionu Chojnickiego, LGD „Sandry Brdy” i Chojnicki Dom Kultury. Współorganizatorem imprezy było Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach. Impreza miała charakter konkursu w kategoriach: najpiękniejszy wystrój stołu wielkanocnego, najsmaczniejsza potrawa wielkanocna z szynki oraz najsmaczniejsze danie z ryby.

 

Jarmark Wielkanocny uatrakcyjniła swoim występem Kapela „Zaboracy” działająca przy Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach. Dodatkową atrakcją był występ dzieci z Zespołu Szkół nr 7.

 

Podczas konkursu rywalizowały ze sobą koła gospodyń wiejskich, firmy i liczne stowarzyszenia. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ty i Ja w Brusach otrzymało 3 miejsce w Powiatowym Konkursie „regionalny Stół Wielkanocny” i otrzymało stół wystawienniczy, który będzie wykorzystywany na kiermasze i różne imprezy plenerowe.

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011