LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

 

 

Na XIII Konkurs Plastyczny „Projekt pocztówki wigilijnej” napłynęło 138 prac

plastycznych z 18 placówek szkolnych i pozaszkolnych z całego powiatu chojnickiego.

Oceny pracy plastycznych dokonało jury w dniu 11 stycznia 2013 roku w składzie:

1.      Anna Orlikowska – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego
w Brusach

2.      Marek Blech – artysta malarz, nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej
i Gimnazjum w Lubni

3.      Renata Goebel – koordynator konkursu plastycznego z CKiB w Brusach

Prace oceniane były w dwóch kategoriach wykonawczych

·         projekt pocztówki wigilijnej

·         ozdoby świąteczne

oraz w pięciu kategoriach wiekowych:

·         kategoria I - dzieci przedszkole,

·         kategoria II - uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III,

·         kategoria III - uczniowie szkoły podstawowej klasy IV– VI,

·         kategoria IV – uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

·         kategoria V – wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej.

Poza tym jury zwracało uwagę na zawartość merytoryczną prac plastycznych, kreatywność, oryginalność i pomysłowość oraz na formę estetyczną prac.

W trzynastej edycji konkursu jury nagrodziło 29 prac plastycznych w tym było 5 nagród pierwszych, 5 drugich, 6 nagród trzecich, 11 wyróżnień oraz 2 nagrody specjalne dla wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brusach.

Wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie koncertu pianistów 20 stycznia (niedziela) 2013 roku, o godz. 16.00 w  Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Gratulujemy i serdecznie zapraszamy!

Wyniki konkursu – pocztówka wigilijna

 

W kategorii I  - dzieci przedszkolne

I miejsce – Natalia Jażdżewska  - Przedszkole Samorządowe nr 2 im. J. Brzechwy w Czersku, opiekun plastyczny: Irena Kaszubowska

II miejsce – Zuzanna Szmyt – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

III miejsce – Gracjan Czapiewski – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

Wyróżnienie – Oskar Dyker – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

 

            W kategorii II - uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III

I miejsce – Roksana Rekowska  - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

II miejsce – Angelo Wahl – Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun plastyczny: Małgorzata Wawrzyniak

III miejsce – Natalia Miłkowska  – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku , opiekun plastyczny:

Barbara Jażdżewska

Wyróżnienie – Krzysztof Narloch – Szkoła Podstawowa w Kosobudach, opiekun plastyczny: Regina Rudnik

Wyróżnienie – Justyna Cysewska – Szkoła Podstawowa w Kosobudach, opiekun plastyczny: Danuta Szyszka

Wyróżnienie – Michalina Goebel – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

 

W kategorii III - uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI

I miejsce – Martyna Miłkowska  – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku , opiekun plastyczny: Barbara Jażdżewska

II miejsce – Wiktoria Rekowska  - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

III miejsce – Julia Kadela  - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

III miejsce  – Patryk Singer - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

Wyróżnienie – Natasza Gierszewska - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

Wyróżnienie – Klaudia Rekowska – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

 

 

            W kategorii IV – uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

Wyróżnienie – Beata Rolbiecka – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

 

W kategorii V – wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej

I miejsce – Maria Wiśniewska  – Zespół Szkół Specjalnych w Czersku , opiekun plastyczny: Beata Szynwelska

II miejsce – Patryk Czapiewski  - Zespół Szkół Specjalnych w Czersku , opiekun plastyczny: Beata Szynwelska

III miejsce – Dawid Brzeska -  Zespół Szkół Specjalnych w Czersku , opiekun plastyczny: Anna Bartkowska

Wyróżnienie – Dariusz Kosiedowski - Zespół Szkół Specjalnych w Czersku , opiekun plastyczny: Beata Szynwelska

 

Wyniki konkursu - ozdoby świąteczne

 

I miejsce – Paulina Szaryńska – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnicach, opiekun plastyczny: Alicja Wojciechowska

II miejsce – Małgorzata Dąbrowska  – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnicach, opiekun plastyczny: Alicja Wojciechowska

III miejsce – Fabian Miszewski – Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach, opiekun plastyczny: Sabina Podgórska – Miszka i Agnieszka Garapuczyk

Wyróżnienie – Sebastian Miszewski – Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun plastyczny: Barbara Stolzenburg

Wyróżnienie – Nikola Galinska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach, opiekun plastyczny: Barbara Stolzenburg

Wyróżnienie – Anna Słomińska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Marcin Stoltmann

 

Dodatkowe nagrody:

Nagroda - Bożena Kisiel – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Justyna Wirkus

Nagroda – Dariusz Łangowski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Magdalena Sypniewska

 

 

 

 

 

 

 

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011