LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

   Zakończenie projektu „Z prostego coś WIELKIEGO”

 

W środę 27 czerwca 2012 r. o godzinie 1700 ,  w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Z prostego coś WIELKIEGO”. Pierwszą część spotkania rozpoczął pokaz prezentacji multimedialnej przygotowany przez uczestników. Projekt był realizowany w bibliotece w Brusach i trwał od stycznia do czerwca br. Dofinansowanie na zadania otrzymano z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w regionalnym programie grantowym "Równać Szanse 2011".

Uczestnikami warsztatów z origami byli: Natalia Trzebiatowska, Zofia Lubińska, Bartosz Cysewski, Aldona Wanta, Karolina Czarnowska, Aleksandra Lepak, Dominika Rytlewska, Beata Rolbiecka, Martyna Stoltmann, Agata Wera, Patrycja Szczęsna, Karolina Rytlewska, Wioleta Singer, Daria Leszczyńska, Patrycja Januszewska, Zuzanna Rafińska, Paulina Weltrowska, Natalia Łyczywek, Paulina Bruska oraz Patrycja Trzebiatowska.

Na zakończeniu podziękowano uczestnikom za wytrwałość i zaangażowanie. Rodzice i nauczyciele zapoznali się z tym, co robiono podczas trwania ponad 50 godzin spotkań warsztatowych. Mieli również możliwość obejrzenia wystawy, która ukazywała efekty pracy twórczej uczestników. Spotkanie urozmaicono wyświetleniem filmów z cotygodniowych spotkań. Zebrani dowiedzieli się o prowadzonych warsztatach z zakresu Origami płaskiego, modułowego i Kusudamy. Ponadto młodzież poinformowała zebranych o warsztatach, które prowadziła na terenie gminy Brusy w Brusach, Leśnie, Męcikale i Kosobudach dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Młodzi uczestnicy mieli okazję wcielać się w rolę „nauczycieli” i przekazać nabytą wiedzę kolejnym chętnym, chcącym zapoznać się z techniką origami.

Koordynatorem półrocznych spotkań była pani Anna Błaszkowska, technik origami uczyła pani Beata Zblewska natomiast warsztaty z komunikacji społecznej przeprowadziła pani Paulina Kiedrowicz. Na koniec spotkania uczestnicy wyrazili chęć kontynuowania zajęć po przerwie wakacyjnej oraz otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w projekcie.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011