LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Mariola Fajak-Słomińska, aktorka, autorka książek przyjedzie do Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach z małą formą teatralną i zaprezentuje nowe książeczki z audiobookiem „Wiersze w kadrze” i „Las w sieci”.

 

Mariola Fajak-Słomińska – aktorka teatru Pleciuga w Szczecinie, autorka książek dla dzieci i scenariuszy teatralnych, reżyserka, dwukrotna laureatka nagrody Bursztynowego Pierścienia za spektakle dla najmłodszych (20122 „Afrykańska przygoda” i 2016 „Rosnę”). Pochodzi z Torunia, gdzie rozpoczynała pracę na scenie Baja Pomorskiego. Dla radia „Gra” przygotowała około 200 audycji na dobranoc i 8 słuchowisk dla dzieci, które ukazały się na kasetach. Obecnie dubbinguje głosy w grach komputerowych „Pluszaki rozrabiaki”.

Autorka występuje wraz z mężem, znakomitym aktorem Januszem Słomińskim.

Spotkanie autorskie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zapraszamy na spotkania z autorką, które odbędą się w sali widowiskowej CKiB przy ul. Dworcowej 18 w Brusach 9 października o godz. 10.30 i 11.30.

Zapisy w bibliotece pod numerem telefonu 523969335.

Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011