LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach serdecznie zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z Panią Sylwią Kubik. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 maja 2023 r. o godzinie 17.00 w Bibliotece w Brusach.

Sylwia Kubik to autorka powieści obyczajowych, dla których tłem są piękne krajobrazy Powiśla i Żuław, ze względu na to, że od urodzenia jest mieszkanką wsi na Powiślu, zakochaną w tamtejszych zabytkach i krajobrazach. W serii powiślańskiej opisuje historię, kulinaria, tradycje oraz zwyczaje Powiśla, natomiast w serii żuławskiej opisuje m.in. historię Żuław. Za propagowanie wiedzy o Powiślu została nominowana do plebiscytu organizowanego przez Dziennik Bałtycki i zdobyła tytuły Osobowość Roku 2019 i 2020 w kategorii kultura.

W kwietniu tego roku premierę miała kolejna część cyklu żuławskiego pt. "Żuławska tajemnica. Miriam" oraz powieść obyczajowa pt. "Mennonitka i hrabia". Te oraz pozostałe książki autorstwa Sylwii Kubik będzie można zakupić podczas spotkania autorskiego.

Serdecznie zapraszamy

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego".

 

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011