LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Zapraszamy na koncert MESAJAH, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 18.00 na sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Wstęp 60 zł od osoby.

Mesajah lub Manolo, właściwie Manuel Rengifo Diaz to polski wokalista, wykonujący muzykę reggae, dancehall i raggamuffin. urodził się we Wrocławiu. Jego ojciec pochodzi z Peru i ma korzenie peruwiańsko-hiszpańskie, matka jest Polką.

W 2003 wraz ze swoim bratem Paxonem, a także kolegą Yanazem utworzył grupę Natural Dread Killaz, w ramach której wydali dwa albumy: Naturalnie (2005) i Ile lat (2010).

We wrześniu 2008 wydał swój debiutancki, solowy album studyjny, zatytułowany Ludzie prości oraz był promowany singlem „Każdego dnia”. 15 lutego 2012 wydał drugi solowy album studyjny, zatytułowany Jestem stąd. 7 czerwca 2013 premierę miał jego trzeci krążek, zatytułowany Brudna prawda, a 21 października 2016 ukazała się czwarta płyta, zatytułowana Powrót do korzeni.

 

Po raz pierwszy będzie można usłyszeć wykonawcę w Brusach!

Zapraszamy wszystkich lubiących muzykę reggae, dancehall i raggamuffin na koncert MESAJAH. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Ilość miejsc ograniczona!

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011