LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka w Brusach, ponownie oferuje Państwu bezpłatny dostęp do kodów, w aplikacji Legimi, stanowiącej obecnie największą bazę e-booków i audiobooków w Polsce. Jest to usługa, dzięki której uzyskacie Państwo dostęp do ponad 66 tys. e-booków!
Legimi pozwala na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie książek!

Zainteresowanych Czytelników zapraszamy osobiście do naszej biblioteki lub pod numerem telefonu 52 396 93 34, 52 396 63 35. Ilość kodów ograniczona. Kody wydawane z biblioteki są bezpłatne.

Czytelnicy mogą korzystać z publikacji przez określony czas liczony od daty aktywowania kodu (30 dni). Kody będą wydawane w systemie od 1 dnia każdego miesiąca, czyli od 1 stycznia 2023.

Czytelnik może korzystać tylko z jednego kodu.

Kod należy aktywować w miesiącu, w którym czytelnik go otrzymał od biblioteki; niewykorzystany kod traci ważność i nie przechodzi na kolejny miesiąc.

Czytelnik nie może przekazywać kodu dostępu innym osobom.

Korzystanie z LEGIMI przez Czytelnika polega na czytaniu lub odtwarzaniu publikacji w tzw. chmurze za pomocą dwóch wybranych przez siebie urządzeń takich jak smartfon, tablet, komputer lub e-czytnik oraz synchronizacji treści między urządzeniami wybranymi przez Czytelnika.

Należy zalogować się do Legimi na własnym urządzeniu (czytnik, laptop, komputer, smartfon, tablet) wykorzystując kod wysłany przez bibliotekę.

Do czytania e-booków  i słuchania audiobooków należy pobrać na swoje urządzenie darmową aplikację Legimi ze strony: https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie: https://www.legimi.pl/pomorskie podając otrzymany od nas kod aktywacyjny. 

W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt osobisty w naszej bibliotece,  w godzinach otwarcia biblioteki lub pod numerem telefonu 52 396 93 34, 52 396 63 35. Ilość kodów ograniczona.

Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji.

Po upływie tego czasu można zwrócić się do naszej biblioteki po nowy.

 

FAQ

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?

W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron.

Czy wypożyczanie ebooków jest bezpłatne?

Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone e-booki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy muszę być online, by czytać e-booki?

Połączenie z internetem jest niezbędne do pobrania książki, ale pobrane książki można czytać w trybie offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

https://www.legimi.pl/pomorskie
 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011