LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach pragnie poinformować, że XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" został rozstrzygnięty. Na konkurs plastyczny wpłynęło 412 prac plastycznych z 42 placówek szkolnych i pozaszkolnych z województwa pomorskiego. Komisja w składzie: Paulina Orlikowska (instruktor Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach), Dagmara Jakubowska (socjoterapeutka Placówki Wsparcia Dziennego w Brusach) i Jerzy Dorawa (lokalny artysta ludowy, laureat Konkursu Sztuki Ludowej im. Józefa Chełmowskiego) dokonała oceny prac w dwóch kategoriach wykonawczych: rysunek i malarstwo oraz w pięciu kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7 - 9 lat, 10 - 12 lat, 13 - 15 oraz 16 – 20 lat. Przyznano 10 nagród pierwszych, 9 drugich, 11 nagród trzecich oraz 11 wyróżnień. Łącznie nagrodzono 41 osób.

Wernisaż XXI Pomorskiego Konkursu Plastycznego „Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta” odbędzie się 27 maja 2022 r. o godz. 13.00 w Chacie Kaszubskiej w Brusach – Jagliach. W tym dniu odbędzie się również podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”. Laureatów tego konkursu zapraszamy na godz. 12.00.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie swoich prac. Słowa podziękowania kierujemy również do dyrektorów szkół, nauczycieli i opiekunów, którzy zachęcali do udziału w konkursie.

Wyniki konkursu plastycznego
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011