LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

W środę 6 kwietnia 2022 r. w Chacie Kaszubskiej odbyło się spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim. Wspaniałe spotkanie z niesamowitym człowiekiem, księciem kryminału, królem komedii po prostu człowiekiem orkiestrą.

Chata Kaszubska urzekła pisarza bez reszty. Uczestnicy spotkania doświadczyli dwugodzinnej dawki humoru, ponieważ pisarz jest pozytywnie nastawioną do życia osobą. Spotkanie autorskie miało charakter kameralny a uczestnikami byli fani pisarza, nie tylko z gminy Brusy, ale także z Gdyni! Alek Rogoziński przyjechał do Brus z samej stolicy, niedoszły archeolog, dziennikarz, pisarz, autor wielu, poczytnych pełnych humoru komedii kryminalnych. Czerpie natchnienie z wielu życiowych sytuacji, obserwacji. Przygodę z pisaniem rozpoczął niespełna 7 lat temu i napisał już …. tytułów.

Kto nie był, niech żałuje, takie chwile długo pozostają w pamięci. Kto wie, może już niedługo, jak powiedział Alek Rogoziński, widząc przepiękny staw, w ogrodzie przy Chacie Kaszubskiej; „ oczami wyobraźni widzę, zwłoki pływające po stawie”. My fani pisarza, możemy śmiało przyjąć, że pomysł na kolejną powieść, już się narodził, w naszej przepięknej gminie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne powieści i kolejne tak niesamowite spotkanie.

Na nasze półki książkowe dołączyły nowe dzieła autora. W bibliotece można pytać się o książki autora, ponieważ zakupiono jego książki również do biblioteki i wzbogacą one biblioteczny księgozbiór. Dodatkowo nowości mają w środku niespodziankę dla czytelników. Jaką? …. Zapraszamy do biblioteki!

Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez Bibliotekę w Brusach w ramach projektu „Biblioteki naturalnie!” dzięki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Łubnianach. Spotkanie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011