LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

W środę 6 kwietnia 2022 r. o godz. 17.00 zapraszamy do Chaty Kaszubskiej na spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim, księciem komedii kryminalnej.

Na spotkaniu autor będzie promował swoje najnowsze książki "Skradziony klejnot" oraz  "Po trupach do celu", która ma swą premierą 23 marca br. Zarówno książki omawiane jak i wcześniejsze będzie można zakupić na spotkaniu.

O wizycie w naszej Chacie pisarz informuje na swojej stronie: www.alekrogozinski.pl/, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Tam znajdziecie informacje o wszystkich książkach napisanych przez Alka oraz o spotkaniach autorskich, gdzie autor będzie gościł. 

ALEK ROGOZIŃSKI

Z zawodu dziennikarz, z pasji kryminalista… to znaczy – twórca kryminałów. Przez lata związany z mediami. Zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem”, zdobywając 1-sze miejsce na liście bestsellerów kryminalnych EMPIK.com. Dwie jego powieści, „Jak Cię zabić, kochanie?” i „Do trzech razy śmierć”, zostały nominowane w prestiżowym plebiscycie „Książka roku” portalu Lubimy Czytać. Za książkę „Lustereczko, powiedz przecie” nagrodzony 1-szą nagrodą w plebiscycie „Zbrodnia z przymrużeniem oka”. Ponownie zdobył tę nagrodę rok później za powieść „Zbrodnia w wielkim mieście”, a dwa lata później za komedię kryminalną „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!”. Jesienią 2019 roku jego powieść „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” doczekała się inscenizacji na deskach Teatru Druga Strefa. Rolę Róży Krull zagrała w spektaklu Aleksandra Kowalczyk. Bilety na kilkanaście pierwszych spektakli wyprzedały się w ciągu kilku godzin. Niestety, pandemia koronawirusa spowodowała, że kolejne spektakle musiały zostać odwołane. Powrót sztuki na afisz planowany jest po wygaśnięciu epidemii. (źródło: www.alekrogozinski.pl

Spotkanie autorskie jest organizowane przez Bibliotekę w Brusach w ramach projektu „Biblioteki naturalnie!” dzięki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Łubnianach. Spotkanie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011