LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach organizuje w czasie ferii zimowych wyjazd do chojnickiego kina:  

21.02.2022 – SING 2, godz. 10.00

reżyseria: Garth Jennings
scenariusz: Garth Jennings
gatunek: animacja
czas trwania: 1 godz. 50 min.
ograniczenie wiekowe: b/o

Opłata od uczestnika (bilet wstępu) wynosi 15 zł, natomiast koszt transportu i ubezpieczenia pokrywa Centrum Kultury i Biblioteki. Wpłaty należy dokonać do 18 lutego br.
w sekretariacie CKiB w Chacie Kaszubskiej w Brusach - Jagliach. Przy wpłacie należy również podpisać zgodę na wyjazd dziecka do kina.

Zbiórka w poniedziałek 21.02.2022 r. na placu przed Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach, ul. Ogrodowa 2, o godz. 9.00, powrót ok. 13.00.


Zgoda na wyjazd

 

 

Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa - w tym świnka Rosita, jeżozwierzyca Ash, goryl Johnny i nieśmiała słonica Meena i oczywiście niezwyły Gunter muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka - Jimmy’ego Crystala. W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew, Clay. Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

Opis dystrybutora CHCK

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011