LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

eSkarbonka w gminie Brusy


Sztab WOŚP nr 2311 w Brusach informuje, iż zostały uruchomione trzy eSkarbonki czyli „wirtualne puszki”. Dla naszego bruskiego regionu jest ona dostępna pod adresami

https://eskarbonka.wosp.org.pl/2xvnnp

https://eskarbonka.wosp.org.pl/9pvayq

https://eskarbonka.wosp.org.pl/dytecz

 

Zachęcamy do dokonywania wpłat na rzecz Fundacji w dobie ograniczonego dostępu. Ta forma wspomagania jest przez nas preferowana z uwagi na to, że w tym roku nie będzie w Brusach artystycznego koncertu finałowego.  eSkarbonka będzie czynna do 1 lutego, do północy.

Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie, wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy. Środki ze wszystkich zbiórek w całości trafią do WOŚP, ale będą księgowane na różnych rachunkach technicznych. Linki do indywidualnych eSkarbonek, zakładanych przez sztaby WOŚP, zawsze zaczynają się tak samo (eskarbonka.wosp.org), ale kończą się unikalnym ciągiem cyfr i liter. To pozwala na ich osobne księgowanie i wyświetlanie wyników osiąganych przez konkretnego kwestującego. Z kolei wpłaty za pośrednictwem strony https://eskarbonka.wosp.org.pl/ trafiają na ogólne konto eSkarbonki. Tam też wyświetla się globalna kwota zebrana do tej pory za pośrednictwem wszystkich eSkarbonek.

Informujemy także, że nie będzie licytacji gadżetów w tradycyjnej formie. O przebiegu finału WOŚP i sposobie licytacji w Brusach poinformujemy Państwa w odpowiednim terminie.


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011