LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W dniu 15 grudnia odbyło się ostanie w 2021 roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Brusach. Było to spotkanie opłatkowe z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Na spotkaniu towarzyszyła nam cudowna, przedświąteczna atmosfera, podzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, zasiedliśmy do wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez członków DKK, a dzięki sponsorom PRZYJACIELE KAWY https://www.przyjacielekawy.pl/ mieliśmy możliwość skosztowania kaw z różnych stron świata oraz rozmaitych smaków herbat. W tle rozbrzmiewały dźwięki polskich kolęd oraz zagranicznych piosenek świątecznych, a następnie przeszliśmy do dyskusji na temat książek.
Członkowie DKK w Brusach mieli za zadanie: przeczytać oraz w miarę możliwości przynieść ze sobą na spotkanie książkę o tematyce świątecznej bądź taką, której akcja dzieje się zimą. Uczestnicy spotkania wywiązali się z tego zadania znakomicie. Pojawiły się m.in. takie książki z wątkiem bożonarodzeniowym: „Świąteczny sekret”, „Tylko jeden wieczór” Krystyny Mirek, „Ulica Noel” oraz „Obietnica pod jemiołą” Richarda Paula Evansa, a także książki Magdaleny Witkiewicz, Ady Tulińskiej oraz członkini DKK Pani Janiny Głomskiej „Opowieści z komputerowej teczki”.
Następne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Brusach odbędzie się 19 stycznia 2022 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Brusach. Będziemy omawiać kryminał autorstwa B.A. Paris „Pozwól mi wrócić” oraz podsumujemy działalność DKK w Brusach w roku 2021 i porozmawiamy o planach czytelniczych na rok 2022. Serdecznie zapraszamy oraz przypominamy o możliwości dołączenia do naszego Klubu: wystarczy przyjść na spotkanie lub do Biblioteki w Brusach, aby dokonać zapisu.

Moderatorka Dyskusyjnego Klubu Książki w Brusach
Katarzyna Kurs

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011