LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

 Spotkanie DKK

Kwietniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki poświęcone było powieści Jodi Picoult „Deszczowa noc”. W miasteczku Massachusetts na progu komisariatu, Jamie MacDonald pojawia się z ciałem żony i wyznaje, że własnoręcznie ją zabił. Cameron, szef policji, który zamieszkuje owe miasteczko nie bacząc na łączące go z Jamiem więzy krwi, aresztuje kuzyna bez wahania. Po stronie skazanego staje natomiast żona Cama- Allie, uwiedziona wizją mężczyzny, który tak bardzo kocha kobietę, że nie jest w stanie odmówić żadnej jej prośbie… Nawet zabójstwa. W tym samym czasie w mieście pojawia się Mia, do której Cam czuje irracjonalny pociąg i z którą nawiązuje romans.

            Autorka porusza trudne i kontrowersyjne tematy eutanazji i zdrady małżeńskiej. Tematy, o których można dyskutować bez końca, a każdy przypadek powinno traktować się indywidualnie.  

Następne spotkanie to spotkanie autorskie, które poświęcone będzie twórczości Hanny Cygler. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych 24 maja br. na powyższe spotkanie

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011