LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Bardzo dobrze zaprezentowali się szachiści CKB Brusy w Turnieju Szachowym z Okazji Odzyskania Niepodległości w Konarzynach. Zawody odbyły się w sobotę 6 listopada. Uczestniczyło w nich z powodzeniem 14 naszych szachistów.

W zawodach startowało 40 uczestników. Nasi szachiści uzyskali 5 miejsc na podium. W kategorii do lat 18 zwyciężył Karol Gawin. W kategorii do lat 14 całe podium zajęli nasi szachiści. Zwyciężył Adrian Parzątka Lipiński, drugi był Franciszek Cuppa a trzeci Cezary Ossowski. W kategorii kobiet trzecie miejsce zajęła Magdalena Warsińska. Całe zawody wygrała nauczycielka z Brus pani Grażyna Turzyńska.

Wszyscy nasi szachiści wrócili zadowoleni z zawodów, rozegrali wiele ciekawych partii i podnieśli swoje umiejętności szachowe.

Wyjazd na zawody odbył się po opieką instruktora Albin Kiedrowskiego.

Opracowanie: CKB Brusy

Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt