LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

10 listopada 2021 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej dla dzieci i młodzieży z gminy Brusy. W konkursie wzięło udział 32 podmioty wykonawcze w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na solo i zespoły. Uczestników oceniała komisja w składzie: Pani Patrycja Winiarska, Pan Mirosław Stoltmann i Pan Ireneusz Drobiński.  Po przesłuchaniu przyznano następujące miejsce w poszczególnych kategoriach:


w kategoria I: PRZEDSZKOLA                                                         zgłoszeń - 9

SOLO                                               

I miejsce - Martyna Gawin „Mój kraj jest naj”, Szkoła Podstawowa nr 1  im. Jana Pawła II w Brusach


II miejsce - Bartłomiej Wirkus „Jak długo Polska cała”, Przedszkole Zgromadzenia Sióstr  Zmartwychwstania Pańskiego im. św. Józefa w Brusach


III miejsce - Pola Kulesza „Przybyli ułani pod okienkiem”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


ZESPOŁY

I miejsce - Zuchy „Oko”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach  


II miejsce - Zuchy „Przybyli ułani pod okienko”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach  


III miejsce - Motyle „Jesteśmy Polką i Polakiem”, Przedszkole nr 1 w Brusach

 

we kategoria II: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III               zgłoszeń – 10

SOLO

I miejsce - Olga Orzłowska „Szara Piechota”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


I miejsce - Jan Stasiek „W listopadzie ”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach


II miejsce - Michalina Kiedrowska „Wojenko, wojenko”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach  


ZESPOŁY

I miejsce - Gwiazdeczki  „Co to jest Nieodległość”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach  


II miejsce - Klasa III B  „Jest takie miejsce - Polska ”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

          

III miejsce - Kinga Kloskowska i Zuzanna Zblewska „Ułani, Ułani”, Szkoła Podstawowa w Czapiewicach   

 

      

w kategoria III: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VI            zgłoszeń - 6

SOLO

I miejsce - Nikola Kurs  „Pierwsza Brygada”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


II miejsce - Wiktor Zarębski „Warszawo ma”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach


III miejsce - Hanna Kalafus „Brusy – moja Ojczyzna”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


ZESPOŁY

I miejsce - Wesoła klasa V „Taki kraj”, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach


II miejsce - Rozśpiewani harcerze „Dziś idę walczyć, mamo”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach   

                                         

II miejsce - Szóstoklasiści z Wielkich Chełmów „Póki Polska żyje w nas”, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach


 

w kategoria III: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII – VIII                    zgłoszeń - 7

SOLO

I miejsce - Marlena Krygowska  „Dziś idę walczyć, mamo”, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie


II miejsce - Kamila Kin „Miejcie nadzieję”,  Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach


ZESPOŁY

I miejsce - Nina i Weronika Stoltmann „Hej, hej Ułani”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach


II miejsce - 6 strun   „Cisza, Modlitwa Katyńska”,  Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

 

     

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011