LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Z wielką radością informujemy, że nasze Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach zostało zaproszone do projektu BLISKO jako partner. Do wspólnych szkoleń i warsztatów zaprosili nas koledzy z Łubniańskiego Ośrodka Kultury w Łubianach k. Opola. Oprócz Brus w projekcie uczestniczą lokalne biblioteki z Jełowa, Łubnian, Brynicy, Luboszyc, Murowa i Masowa oraz Fundacja Aktywni i Fundacja Instytut Reportażu.

Na organizację wydarzeń, szkoleń i warsztatów ośrodek kultury w Łubnianach uzyskał dofinansowanie z Budżetu Państwa ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Kierunku Interwencji 4.1. w projekcie Biblioteka, naturalnie!.


W dniach 27 i 28 października br. reprezentantki z naszej placówki uczestniczyły w szkoleniach dla bibliotekarzy w Łubnianach nt. metod komunikacji instytucji kultury z odbiorcami. Drugi temat szkolenia dotyczył żywej biblioteki. Oprócz szkoleń mieliśmy okazję przybliżyć starszym mieszkańcom z Domu Dziennego Pobytu w Biadaczu sylwetki naszego lokalnego twórcy ludowego Józefa Chełmowskiego. Na warsztatach regionalnych uczestnicy malowali anioły Józefa Chełmowskiego i dowiedzieli się o jego życiu i twórczości. Wyjazd obfitował w dodatkowe atrakcje, którymi było zwiedzanie Opola oraz wyjazd do farmy alpaków w Masowie.
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011