LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach zapraszają na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz.

W tym roku bibliotekarze z Brus jadą do Wiela-Rogalewo 1. Wraz z nimi czytelnicy i miłośnicy bibliotek będą promować nie tylko czytelnictwo i jazdę na rowerze, ale także wspólną integrację.

Rajd Odjazdowy Bibliotekarz odbędzie się w sobotę 19 czerwca 2021 roku. Zbiórka dla rowerzystów z Brus przed siedzibą i Biblioteki w Brusach  (parking przy Stadionie Miejskim, ul. Armii Krajowej 1). 

Start o godz. 10.00. Do pokonania będzie trasa ok. 13 km.

Meta we Wielu na terenie Ośrodka Kolonijnego Beaver – Tourist, Rogalewo 1.

Na miejscu dla uczestników przygotowaliśmy liczne atrakcje, m.in. konkursy oraz miejsce przeznaczone do pieczenia kiełbasek. Prosimy zabrać ze sobą kiełbaski we własnym zakresie. Zakończenie i powrót do Brus około godz. 14.00.

Chętni mogą się już zgłaszać, dołączając do wydarzenia poprzez zgłoszenie w bibliotece w Brusach tel. 52 396 9335

Regulamin rajdu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.ckibbrusy.pl lub w bibliotece w Brusach, ul. Armii Krajowej 1 (przy stadionie)

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników, pasjonatów książek i rowerów. Celem akcji jest przyjemne i aktywne spędzenie dnia w gronie osób o podobnych pasjach. W całej Polsce takie rajdy organizowane są w maju i czerwcu. Kolorem akcji niezmiennie jest pomarańczowy, dlatego zachęcamy do założenia czegoś pomarańczowego. W tym roku jednym z konkursów będzie wybór najbardziej pomarańczowego uczestnika bruskiego rajdu.

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiologiczną i związane z nią obostrzenia ilość miejsc ograniczona.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pliki do pobrania:

Regulamin

Karta uczestnika

Zgoda

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011