LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

9 czerwca 2021 roku w bibliotece w Brusach odbyło się uroczyste spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Klub czytelniczy w Brusach działa już ponad 11 lat.

W 2020 roku nie było możliwości zorganizowania 10 rocznicy powstania Klubu, dlatego uroczyste podsumowanie działalności odbyło się w tym roku. Na spotkanie przybyło 12 klubowiczek i 1 klubowicz. W spotkaniu uczestniczyła moderatorka, która kiedyś prowadziła Klub.

Na początku dyrektor biblioteki, Anna Orlikowska podziękowała uczestnikom za aktywny udział w działalność Dyskusyjnego Klubu Książki, za motywację do działania i chęć spędzania czasu na omawianiu książek i wręczyła każdemu list gratulacyjny od koordynatorki DKK z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Życzyła wszystkim dalszej wytrwałości i zaangażowania w popularyzację idei rozmów o książkach i dalszego aktywizowania lokalnej społeczności przez kreowanie mody na czytanie.

Wszyscy wyrażają nadzieję, że w końcu będzie możliwość organizowania inspirujących spotkań z ciekawymi autorami, spotkań, gdzie będą mogli omawiać ambitną literaturę i prowadzić interesującą dyskusję, tym razem już pod kierunkiem nowej moderatorki Klubu, Pani Katarzyny Kurs oraz zaangażować się w rozpowszechnianie czytelnictwa w gminie Brusy.

W miłej atmosferze przy filiżance kawy i domowych wypiekach wspominano wydarzenia i spotkania autorskie, które odbywały się w okresie 11 lat. Uczestnicy otrzymali drobne podarunki z Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku.

Anna Orlikowska, DKK w Brusach
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011