LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach informuje, że XX Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" został rozstrzygnięty. Komisja w składzie: Małgorzata Sznajdrowska i Paulina Orlikowska, dokonała oceny prac w dwóch kategoriach wykonawczych: rysunek i malarstwo oraz w czterech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat. Przyznano 8 nagród pierwszych, 8 drugich, 8 nagród trzecich oraz 6 wyróżnień. Łącznie nagrodzono 30 prac plastycznych.

Organizatorzy konkursu planują zorganizowanie wernisażu połączonego z uroczystym wręczeniem nagród oraz stworzenie plenerowej wystawy pokonkursowej na terenie Chaty Kaszubskiej w Brusach - Jagliach.  Wszystko oczywiście uzależnione będzie od sytuacji epidemiologicznej. W związku z tym poinformujemy Państwa o terminie i sposobie rozdania nagród i dyplomów laureatom konkursu w późniejszym terminie.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie swoich prac. Słowa podziękowania kierujemy również do dyrektorów szkół, nauczycieli i opiekunów, którzy zachęcali do udziału w konkursie.


Wyniki konkursu plastycznego


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011