LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Laureaci XX Przeglądu Piosenki "Na powitanie wiosny" odebrali dyplomy i nagrody.

W kategorii wiekowej: przedszkola, solo


I miejsce: Marcelina Gierszewska – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach

II miejsce: Emilia Formella - Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

III miejsce: Magdalena Kosak Główczewska – Szkoła Podstawowa im. tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Lubni

III miejsce: Nikola Hebel – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Wyróżnienie: Joanna Soboń – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

W kategorii wiekowej: przedszkola, zespoły

I miejsce: Świetliki - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. św. Józefa w Brusach


I miejsce: Rybki – Zespół Szkół – Przedszkole Samorządowe w Rytlu

II miejsce: Mali Chełmianie – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach


III miejsce: Słowiki – Szkoła Podstawowa im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach

Wyróżnienie: Wiosenne kwiatki – Szkoła Podstawowa im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach

W kategorii wiekowej: szkoły podstawowe klasy 0 – III, soliści


I miejsce: Nina Stoltmann – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

II miejsce: Emilia Śledź – Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

III miejsce: Oliwia Grzegórska – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Wyróżnienie: Marta Czapiewska - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach

Zespoły


II miejsce: Tropiciele wiosny – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

III miejsce: Słoneczne Promyki – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

W kategorii wiekowej : szkoły podstawowe klasy IV – VI, soliści


I miejsce : Maria Woźniczka – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach

II miejsce: Paulina Stoltmann – Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi

Zespoły

III miejsce: Duet z kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach

Wyróżnienie: Tuzi Muzi – Szkoła Podstawowa w Gotelpiu

W kategorii wiekowej: klasy VII, VIII i szkoły ponadgimnazjalne, soliści

I miejsce: Weronika Stoltmann – Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

II miejsce: Aleksandra Hinc – Ośrodek Kultury w Rytlu

III miejsce: Aniela Brzozowa – Szkoła Podstawowa w Charzykowach

Wyróżnienie: Barbara Bielińska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


Zespoły

II miejsce: 6 Strun - Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach





 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011