LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

O bestsellerach Empiku i nie tylko…

Po przerwie spowodowanej pandemią Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece w Brusach spotkał się 18 lutego br. Tematem spotkania była rozmowa o sytuacji czytelnictwa w Polsce, o nowych technologiach, dzięki którym można czytać książki w innej formie niż tradycyjna. Ponadto rozmawiano o książkach które mają być omawiane w tym roku. Tematem, który poruszyli członkowie DKK były książki nominowane i nagrodzone w plebiscycie Bestsellerów Empiku 2020, który odbył się 9 lutego 2021 roku. Większość z nich została zaplanowana do omawiana na warsztaty literackie w tym roku.

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) działa przy Bibliotece w Brusach od 2010 roku, na chwilę obecną do klubu należy 8 członków.

Co to jest Dyskusyjny Klub Książki?

Jest to grupa osób, które spotykają się, aby wspólnie porozmawiać o książkach, o trendach w czytelnictwie zarówno w Polsce i na świecie.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać autorów oraz gatunki literackie. Uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze.

Gdzie i w jaki sposób odbywają się spotkania?

Spotkania klubu odbywają się cyklicznie w każdym miesiącu. Głównym miejscem spotkań jest Biblioteka Publiczna w Brusach, jak również plener oraz spotkania autorskie organizowane przez inne bibliotekę w Brusach czy inne biblioteki.

Zapraszamy!

W celu uzyskania więcej informacji prosimy kontaktować się pod numer 52-3969331 oraz na adres e-mail ckb.biblioteka@brusy.pl

 


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011