LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Gminny konkurs kolędy kaszubskiej został zorganizowany przez Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach przy współpracy z Gminą Brusy i Zrzeszeniem Kaszubsko – Pomorskim oddział w Brusach. Przypomnijemy, że na konkurs zgłosiło się 23 podmoty wykonawcze ze szkół podstawowych w Brusach, Czyczkowach, Leśnie, Czapiewicach i Wielkich Chełamach oraz z zespołu Pieśni i Tańca "Krëbane" z CKiB. Jury po wysłuchaniu wszystkich nagrań przyznało 21 nagród.


Od lewej: Pani Justyna Piekarska, Pan Mirosław Stoltmann i Pani Danuta Miszczyk


Kategoria II: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 0 – III                     

I miejsce - Łucja Czarnowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach


II miejsce - Wojciech Czapiewski, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Zespół Pieśni i Tańca „Krëbane”


III miejsce - Klaudia Styp Rekowska, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Zespół Pieśni i Tańca „Krëbane”


III miejsce - Piotr Kalaczyński, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie


Wyróżnienie - Michalina Teca, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach    

                  

Wyróżnienie  - Lena Leszczyńska, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Zespół Pieśni i Tańca „Krëbane”


Wyróżnienie - Kinga Kloskowska, Szkoła Podstawowa w Czapiewicach


Kategoria III: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VI                  

I miejsce - Krygowska Marlena, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie


Wyróżnienie   - Marta Andrearczyk, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach


Wyróżnienie - Dominika Kuehn, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach


Kategoria III: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII – VIII i młodzież szkół ponadpodstawowych                                                                                      

I miejsce - Barbara Bielińska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

 

II miejsce - Julia Grzelak, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach 

III miejsce - Agnieszka Janta, Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące w Brusach

Wyróżnienie - Katarzyna Kalaczyńska, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie


KATEGORIA RODZINY/ZESPOŁY

Kategoria I: PRZEDSZKOLA      

I miejsce - Duet przedszkolny: Emilia Formella i Anna Formella,  Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach  


Wyróżnienie - Rodzinny duet, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Zespół Pieśni i Tańca „Krëbane” w Brusach


Kategoria II: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 0 – III         

I miejsce - Emilia Sikorska i Oliwia Kosobucka, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach 


III miejsce - Laura Szczęsna i Mikołaj Andrearczyk, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Zespół Pieśni i Tańca „Krëbane”

Wyróżnienie   - Pierwsza klasa, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach 


Kategoria III: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII – VIII i młodzież szkół ponadpodstawowych

I miejsce - Julia Grzelak i Wiktoria Daniels, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach


II miejsce - Rozśpiewani Zaboracy, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach


Gratulujemy wszystkim laureatom, nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowali dzieci i młodzież do udziału  w konkursie.

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011