LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

   Klubu Sportowego Psich Zaprzęgów „SZARA WILCZYCA „

 

Klubu Sportowy Psich Zaprzęgów „Szara Wilczyca” powstał by dokładnie opowiedzieć o zaletach i wadach posiadania psów ras północy takich  jak Alaska malamut czy  Syberian Hasky.  W związku z zwiększoną popularnością psów tych ras pragniemy pomóc ich właścicielom oraz propagować zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu ze swoimi pupilami. Wszyscy którzy naprawdę chcą mieć takiego pupila powinni wiedzieć, czego się po nich spodziewać, jakie są trudności z ich wychowaniem, ale tez, jakie szczęście i miłość potrafi  dać taki przyjaciel.

 

Psy tej rasy  są aktywnymi poszukiwaczami przygód i najlepszymi towarzyszami  do każdej wycieczki. Ogromna cierpliwość i miłość tych psów do dzieci sprawiła, że psy te zaczęły być wykorzystywane w dogoterapii. W przeszłości służyły one, bowiem nie tylko do transportowania ładunków, ale również do opieki nad dziećmi.

 

Nawet kilkugodzinny spacer nie jest im w stanie zastąpić biegania lub pracy w zaprzęgu. Istnieje wiele możliwości czynnej rekreacji z psem. Każdy może wypracować własną metodę treningu lub zabawy ze swoim pupilem. Najbardziej popularną metodą  jest bieganie w zaprzęgach, jazda na rowerze ciągniętym przez psa tzw. Bikejoring , jazda na hulajnodze ciągniętą przez psa  oraz bieg z psem tzw. Canicross

 

Już wkrótce w klubie będzie prowadzona działalność edukacyjną dla dzieci i młodzieży oraz pokazy psich zaprzęgów, które stwarzają więcej możliwości, aby dokładnie opowiedzieć o zaletach i wadach posiadania takich psów.

 

Jeśli interesują kogoś nietypowe sporty, fascynacja psami, zachwyca dzika przyroda, pragnie przeżyć ciekawa przygodę – zapraszamy na  integracyjne spotkania Klubowe gdzie można dowiedzieć się atrakcyjnych rzeczy na ten temat. Jesteśmy nie tylko teoretykami. Bierzemy udział w zawodach i osiągamy sportowe sukcesy. Wspólne treningi, które organizujemy, uczą psy pracy w zaprzęgu i wzbudzają między nimi chęć współzawodnictwa. Bieganie jest dla nas i dla naszych psów nie tylko prawdziwą pasją, ale i świetną zabawą.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011