LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Prace nagrodzone i wyróżnione w XXV Pomorskim Konkursie Piosenki "Jesień na Kaszubach".

W kategorii rysynek do 6 lat

I miejsce – Julia Rybakowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Magdalena Polak

II miejsce – Agata Warnke  – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. św. Józefa w Brusach , opiekun plastyczny: Hanna Rydygier i Katarzyna Lubińska

III miejsce – Wiktor Sandomirski – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, opiekun plastyczny: Bożena Siuta

Wyróżnienie – Michalina Trzynska – Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 7
w Chojnicach, opiekun plastyczny: Magdalena Schmidt – Sołtysińska

W kategorii rysunek 7 - 9 lat   

I miejsce – Alan Wieruszewski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, opiekun plastyczny: Wioletta Małachowska

II miejsce – Weronika Sandomirska – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, opiekun plastyczny: Bożena Siuta

III miejsce -  Lena Dziuba – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, opiekun plastyczny: Wioletta Małachowska

Wyróżnienie  – Anastasia Meina – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku, opiekun plastyczny: Celina Skibicka

Wyróżnienie – Lena Gryczan – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, opiekun plastyczny: Dorota Przychoda - Bonemberg

W kategorii rysunek 10-12 lat

I miejsce – Milena Wajer  – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

II miejsce – Livia Saath – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

III miejsce – Anna Bonczyńska  – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

Wyróżnienie – Kinga Hewelt  – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

Wyróżnienie – Malwina Brzoskowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

W kategorii rysunek 13 - 15 lat

I miejsce – Agata Labuda  – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie, opiekun plastyczny: Elżbieta Pryczkowska

II miejsce – Hanna Czaińska  – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

III miejsce – Julia Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie,  opiekun plastyczny: Joanna Rolbiecka   

Wyróżnienie  – Karina Gajkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, opiekun plastyczny: Andrzej Łakocki

Wyróżnienie  – Agata Lipska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku, opiekun plastyczny: Anna Połom

W kategorii rysunek 16 - 20 lat


I miejsce – Magdalena Majewska  – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

W kategorii malarstwo do 6 lat

I miejsce – Damian Jereczek – Szkoła Podstawowa im. ks. A. Sadowskiego w Lisich Jamach, opiekun plastyczny: Anna Reiter   

II miejsce  Faustyna Synak – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. św. Józefa w Brusach, opiekun plastyczny: s. Małgorzata Dytman

III miejsce –  Zuzanna Wydrowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prokowie, opiekun plastyczny: Emilia Lipińska

Wyróżnienie – Hanna Żychlińska – Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. św. Józefa w Brusach, opiekun plastyczny: Hanna Rydygier i Katarzyna Lubińska   

W kategorii malarstwo 7 - 9 lat

I miejsce – Józef Damaszk – Szkoła Podstawowa im. ks. A. Sadowskiego w Lisich Jamach, opiekun plastyczny: Halina Winczewska

II miejsce – Tomasz Grabowski  Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku

III miejsce – Lena Fraszka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, opiekun plastyczny: Wioletta Małachowska

Wyróżnienie – Klaudia Doczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzynie,  opiekun plastyczny: Joanna Kamer 

Wyróżnienie – Oksana Hinc – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, opiekun plastyczny: Beata Synowiec

W kategorii malarstwo 10 - 12 lat

I miejsce – Aleksander Szewczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, opiekun plastyczny: Andrzej Łakocki

II miejsce – Julia Pobłocka – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie

II miejsce – Kaja Goebel – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

III miejsce – Izabela Kobus  Szkoła Podstawowa im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach,  opiekun plastyczny: Małgorzata Sznajdrowska

III miejsce – Anna Kąkol Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku,  opiekun plastyczny: Andrzej Łakocki

Wyróżnienie – Anna Brelska – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

Wyróżnienie   Alexander Malanowski Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kartuzach, opiekun plastyczny: Grzegorz Puzdrowski


Wyróżnienie   Dorian Meller   Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie, opiekun plastyczny: Jolanta Orzłowska

W kategorii malarstwo 13 - 15 lat

I miejsce – Anna Narloch   – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie, opiekun plastyczny: Danuta Landowska

II miejsce – Bogna Knuth Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, opiekun plastyczny: Anna Gajewska

III miejsce – Natalia Gańska   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II  w Mściszewicach,  opiekun plastyczny: Agnieszka Zaworska  

III miejsce – Weronika Wera – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

W kategorii malarstwo 16 - 20 lat

I miejsce – Michalina Goebel   – Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące w Brusach

II miejsce – Julia Tusk Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, opiekun plastyczny: Karolina Serkowska



 


 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011