LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

  Powołane do życia wiosną bieżącego roku Stowarzyszenie Miłośników Terenówek „Ekipa 4x4 Brusy” jest jednym z najmłodszych tworów społecznych, jakie funkcjonują w obrębie gminy Brusy. Jej siedziba mieści się w Brusach przy ulicy Witosa 3, zaś tytuł przewodniczącego dzierży Marcin Hope.

W przeciągu zaledwie kilku miesięcy od pamiętnego zebrania założycielskiego, organizacja zdołała zgromadzić wokół siebie ponad trzydziestu entuzjastów samochodów terenowych. Pomimo, iż stanowią oni lwią część załogi, Ekipa 4x4 Brusy to nie tylko posiadacze takich pojazdów. Stowarzyszenie gości u siebie każdego, kto odznacza się nieprzeciętnym zamiłowaniem do terenówek.

Już od pierwszych dni istnienia grupa odznacza się bardzo wysoką aktywnością. Świadczy o tym między innymi regularny udział w wydarzeniach poświęconych samochodom terenowym, gdzie pod jednym szyldem promuje ona nie tylko gminę Brusy, ale i cały powiat chojnicki. A co na naszych terenach? Przedsięwzięcia takie jak zlot o zasięgu wykraczającym poza granice województwa pomorskiego, wspólny przejazd z okazji beatyfikacji Jana Pawła II, pokazy dla najmłodszych podczas Dni Dziecka i wiele innych. To wszystko, by skutecznie spopularyzować wiedzę z dziedziny motoryzacji i sportów terenowych wśród społeczeństwa, a także utworzyć twardy grunt pod wymianę doświadczenia pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi tematem samochodów terenowych. Nie bez znaczenia są też niepowtarzalne okazje na bliskie zapoznanie innych mieszkańców Polski z najznamienitszymi zakątkami naszego regionu.

                                                                                                           

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011