LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Już niedługo, bo w poniedziałek 1 czerwca 2020 r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Gminne Obchody Dnia Dziecka miały odbyć się w tym roku 14 czerwca. W związku z trwającą pandemią i niemożliwością spotykania się tak jak zawsze przygotowaliśmy dla wszystkich konkurs wokalny online:

GMINNY KONKURS PIOSENKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Burmistrz Brus zaprasza przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz całe rodziny do wzięcia udziału w konkursie muzycznym online. Nagrania konkursowe można nadsyłać do 7 czerwca 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w środę 10 czerwca 2020 roku.

Obecnie dzieci spędzają dużo czasu na codziennej nauce online. Celem konkursu jest propagowanie i rozwijanie talentów oraz umiejętności artystycznych w czasie zamknięcia szkół z powodu zagrożenia koronawirusem, oderwanie dzieci od nauki i zachęcenie do pokazania swojego talentu innym. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać swoje wykonanie wybranego utworu dziecięcego i przesłać je do organizatorów. Każdy z uczestników powinien przygotować jeden dziecięcy utwór muzyczny, a czas prezentacji nie powinien przekroczyć 3 minut. Szczegóły dostępne w regulaminie konkursu.

Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Brus. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Więcej szczegółów oraz regulamin i niezbędne dokumenty zgłoszeniowe znaleźć można na www.brusy.pl i www.ckibbrusy.pl


 

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Karta uczestnika

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011