LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Uwaga! Plastusie, Mali Artyści i Tęcza!

Niestety konkurs plastyczny "Moja przygoda w muzeum" został całkowicie odwołany! Namawiam Was jednak, abyście kontynuowali swoje prace, zawsze można je wykorzystać jako element dekoracyjny pokoju, jako prezent dla mamy, babci, cioci, albo po prostu schować pracę do teczki na przyszły rok.

Pozdrawiam serdecznie

Instruktor plastyki Renata Goebel

 

Informacja z Muzeum Okręgowego w Toruniu w sprawie konkursu:

Szanowni Państwo,

W związku z przedłużającym się stanem epidemii COVID-19 oraz niepewnymi rokowaniami co do dalszego jej rozwoju w kolejnych miesiącach, stosownie do najnowszych wytycznych dla muzeów, galerii sztuki oraz innych instytucji kultury wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o Państwa zdrowie, z ogromną przykrością musimy poinformować o odwołaniu tegorocznych Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”.

Liczymy, że ta nieplanowana przerwa w realizacji naszego Projektu, nie zawiesi Państwa działań artystycznych i rozwijania pasji, a zaowocuje oryginalnymi pomysłami i ciekawymi pracami plastycznymi, o czym będziemy mogli się przekonać w przyszłym roku, podczas organizacji kolejnych Spotkań. Życzymy dużo zdrowia i radości podczas działań twórczych.

Z poważaniem,

Magda Polanowska - Sekretarz Spotkań

Muzeum Okręgowe w Toruniu

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011