LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach informuje, że w najbliższy poniedziałek, 4 maja nie otwiera jeszcze biblioteki w Brusach na ul. Armii Krajowej i filii bibliotecznych, tj. w Męcikale, Leśnie i Małych Chełmach dla czytelników, a rozpoczyna przygotowania do bezpiecznego udostępniania zbiorów.

 

O terminie otwarcia biblioteki i jej filii powiadomimy wszystkich czytelników w najbliższym czasie. Wówczas poinformujemy wszystkich zainteresowanych wizytą w bibliotece i jej filiach o nowych zasadach funkcjonowania biblioteki, udostępniania i przyjmowania książek, a także o zmianach dotyczących przebywania w bibliotece.

 

Zależy nam na bezpieczeństwie zarówno czytelników jak i pracowników, dlatego pragniemy jak najlepiej przygotować się do bezpiecznego funkcjonowania placówki. Obsługa czytelników będzie zgodna z procedurami opartymi na rekomendacjach Ministerstwa Rozwoju, które opracowane są w konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, rekomendacjach Biblioteki Narodowej oraz wytycznych ze strony organu prowadzącego naszą bibliotekę.

W serwisie Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, opublikowało wytyczne dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii Covid-19 w Polsce. Treść znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/rozwoj/biblioteki

Na bieżąco będziemy Państwa informować o kolejnych etapach przywracania działalności naszej instytucji.

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011