LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach organizuje wyjazd do Kina Remus do Kościerzyny na najnowszą wersję filmu familijnego:

„Doktor Dolittle”

Wyjazd odbędzie się w ramach ferii zimowych w piątek 17 stycznia 2020 r. Zgłaszać się mogą chętne dzieci w wieku od 7 do 16 lat!

Opłata od uczestnika (bilet wstępu) wynosi 15 zł, natomiast koszt transportu i ubezpieczenia pokrywa Centrum Kultury i Biblioteki. Wpłaty należy dokonać do 15 stycznia br.
w sekretariacie CKiB w Chacie Kaszubskiej w Brusach - Jagliach. Przy wpłacie należy również podpisać zgodę na wyjazd dziecka do kina.

Zbiórka w piątek 17.01.2020 r. na placu przed Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach, ul. Ogrodowa 2, o godz. 10.30, o godz. 12.00 – seans, powrót ok. 15.00. Czas seansu: 1h 46 min

Zgoda na wyjazd

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle ( Robert Downey Jr.) słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica  (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół - zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011