LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Chcesz chleb?  - Zgłoś się!!!

czyli

Nowa formuła „Pieczenia chleba” w Widnie.

 

Zapraszamy do udziału w „Pieczeniu chleba” w Widnie 3 sierpnia 2019 r. Jednak impreza ta będzie miała zmienioną formułę. Przede wszystkim w trakcie imprezy będzie można uczestniczyć
w warsztatach pieczenia chleba – czyli wygniatamy, formujemy dodajemy różne dodatki i pieczemy. Nad wszystkim będzie czuwać kucharz Artur Sarnek z Krakowa. Te upieczone chleby uczestnicy warsztatów będą mogli zabrać ze sobą do domu.  Warsztatowe pieczenie odbywać się będzie jednocześnie na 12 stanowiskach. Aby załapać się na ten chleb należy wcześniej zapisać się na wybraną godzinę: 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 lub 19.00. Natomiast w sławetnym piecu odbędzie się wyłącznie pokaz jak to się dawniej piekło chleb. Właśnie chleb z tego ceglanego pieca będzie nagrodą w organizowanych obok konkurencjach. A konkurencje to m.in.: Zapieckowa moja-twoja, Trafiony Piekarz czy Mąkowy slalom. I wyłącznie uczestnicząc w warsztatach lub konkurencjach otrzyma się darmowy chleb i to chleb pieczony przez Panią Agnieszkę Wera.

Chleb będzie oczywiście do kupienia jedynie po ogłoszeniu wyników konkursu (ok. godz. 17.00) na najsmaczniejszy swojski chleb przeznaczonego dla Kół Gospodyń czy osób indywidualnych (regulamin w załączeniu). Całość imprezy zakończy się około godziny 20.00.

Można się zapisać na warsztaty w wybranych godzinach:

Chata Kaszubska 52 398 32 02 lub e-mail: chatakaszubska@wp.pl

Regulamin konkursu kulinarnego

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011