LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach organizuje wyjazd do Kina do Chojnickiego Centrum Kultury na najnowszą wersję filmu familijnego:

„Asteriks i Obeliks. Tajemnice magicznego wywaru”

Wyjazd odbędzie się w ramach ferii zimowych w piątek 15 lutego 2019 r. Zgłaszać się mogą chętne dzieci w wieku od 6 do 16 lat!

Opłata od uczestnika (bilet wstępu) wynosi 15 zł, natomiast koszt transportu i ubezpieczenia pokrywa Centrum Kultury i Biblioteki. Wpłaty należy dokonać do 11 lutego br. w sekretariacie CKiB w Brusach. Przy wpłacie należy również podpisać zgodę na wyjazd dziecka do kina.

Zbiórka na placu przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach, w piątek 15.02.2019 r. o godz. 11.00, o godz. 12.30 – seans, powrót ok. 15.00. Czas seansu: 85 min

Zgoda na wyjazd

Asteriks i Obeliks w zupełnie nowej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku. W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Naprzeciw nich – w roli złego druida – stanie Kuba Wojewódzki. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: „Kraina Lodu”, „Coco” i „Auta”. Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011