LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

WOŚP w Brusach

Chcecie wziąć udział w WOŚP i przy okazji dobrze się bawić? Licytacje na scenie, występy artystyczne, na koniec światełko do nieba – tak zapowiada się tegoroczny finał WOŚP w Brusach.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra ponownie w gminie Brusy. Kwestować będzie 32 wolontariuszy w Brusach, Leśnie, Kosobudach, Męcikale i Orliku, pod nadzorem policji. W tym roku WOŚP w Brusach zostanie uatrakcyjniony skromny koncert w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, który rozpocznie się o godzinie 16.00. Podczas koncertu będzie można zobaczyć m. in. występy dzieci z grup Krebanulczi i z grupy tańca nowoczesnego. Całość koncertu została przygotowana przez młodzież z kół wolontariackich z Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Szkoły Podstawowej Nr 2 w Brusach. Młodzież oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach zapewnią jeszcze inne atrakcje, m.in.:

1. Stoisko z słodkimi ciastkami w kształcie serduszek przygotowane przez WTZ oraz z ciastami przygotowanymi przez wolontariuszy

2. Przytulacze, czyli piękne dziewczyny i przystojni panowie, do których będzie się można poprzytulać wrzucając datki do puszki kwestarskiej.

3. Fotobudka, czyli plansza przygotowana przez wolontariuszy.

Oczywiście odbędą się także licytacje gadżetów WOŚP i innych rzeczy, m.in.: tort, ufundowany przez piekarnię - cukiernię Bagietka z Brus i inne ciekawe niespodzianki.

Po zakończeniu koncertu, ok. godziny 17.30 odbędzie się światełko do nieba w wykonaniu wszystkich wolontariuszy, którzy zakupili na własny koszt lampiony. Zostaną one wypuszczone na parkingu przed Urzędem w Brusach.


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011