LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

Organizatorzy XIX Konkursu Plastycznego „Projekt pocztówki wigilijnej” zapraszają 20 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 do Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach na wręczenie nagród laureatom konkursu oraz podziękowań dla opiekunów plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 296 prac plastycznych, z których komisja konkursowa nagrodziła
i wyróżniła następujące osoby:

W kategorii I – dzieci przedszkolne
I miejsce – Amelia Brunka (Przedszkole nr 1 w Brusach)
II miejsce – Lena Wirkus (Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach)
III miejsce – Wiktoria Weltrowska (Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego
w Brusach)
Wyróżnienie – Patrycja Januszewska (Szkoła Podstawowa w Męcikale)

W kategorii II - uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III
I miejsce – Natalia Zakrzewska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)
II miejsce – Oliwia Wirkus (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)
III miejsce – Klaudia Kiżewska (Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego
w Brusach)
Wyróżnienie – Klaudia Lamczyk (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)
Wyróżnienie - Stanisław Czaplewski (Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach)

W kategorii III - uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI
I miejsce – Oliwia Tyda (koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku)
II miejsce – Juliusz Goebel (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)
II miejsce – Martyna Werochowska (Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach)
III miejsce – Michał Wardyn (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)
III miejsce – Emili Mizyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku)
Wyróżnienie – Kinga Warkne (Szkoła Podstawowa im . TOW „Gryf Pomorski” w Lubni)
Wyróżnienie – Kaja Goebel (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach)

W kategorii IV – uczniowie klas VII i gimnazjum
I miejsce - Natalia Miłkowska (koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku)
II miejsce - Oliwia Frymark (Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach)
III miejsce – Amelia Skórczewska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach)
III miejsce – Martyna Meller (Szkoła Podstawowa im . TOW „Gryf Pomorski” w Lubni)

W kategorii V – wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej
I miejsce – Michał Tylicki (Zespół Szkół Specjalnych w Czersku)
II miejsce - Jakub Dąbrowski (Zespół Szkół Specjalnych w Czersku)
III miejsce – Natalia Ryczek (Zespół Szkół Specjalnych w Czersku)

Do pobrania:

Protokół z wynikami konkursu

 

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011