LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

Działalność Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach jest bardzo szeroko rozwinięta. Świadczy o tym jeden z wielu dni w bruskiej placówce. We wtorek, tj. 9 października br. o godz. 16.00 ruszyliśmy z aparatem w każde pomieszczenie Centrum Kultury. Naszym okiem ujęliśmy różnorodne zajęcia, które w danej chwili się odbywały. Rodziców, nauczycieli a przede wszystkim najmłodszych było całe mnóstwo.

Zaczęliśmy od parteru. Tam naukę gry na gitarze prowadził Ireneusz Drobiński. W sali obok zajęcia z nauki gry na keyboardzie prowadził Mirosław Stoltmann. Z kolei na sali baletowej zajęcia baletu – a jakże by inne, prowadził Wojciech Chylewski. Już na zakończenie jego zajęć na korytarzu już czekali miłośnicy tańca nowoczesnego, który prowadzi Dominika Kołodziej. Na sali widowiskowej taniec ludowy z wychowankami z grupy Gwiżdże szlifowała Katarzyna Kamrowska. Jak weszliśmy do góry to już na klatce schodowej na swoje pociechy czekali stęsknieni rodzice, bo w świetlicy odbywały się zajęcia plastyczne grupy Plastusie prowadzonej przez Renatę Goebel. Inni rodzice przyprowadzali już swoje pociechy na zajęcia dla najmłodszych prowadzone przez Aleksandrę Półczyńską o tematyce jesiennej jak na październik przystało. Ale w bibliotece oczywiście oprócz czytelników, którzy przychodzili po nowości siedziały dwie panie, które przygotowywały się do zajęć „Kreatywne w bibliotece”.

Ale to nie wszystko. Na wieczorne zajęcia do Centrum przyszły Panie chcące poprawić swoją kondycję na zajęcia fitness prowadzone przez Katarzynę Orlikowską, a Panowie z kolei przyszli na zajęcia z tenisa stołowego.

Najsympatyczniejszym widokiem były odwiedziny najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości, bo na holu aż cztery wózki dziecięce. Czyż to nie piękny widok. To nasz narybek.

Gitarzyści ! 

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011