LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W środę, 17 maja w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, odbyło się spotkanie bibliotekarzy powiatu chojnickiego z pracownikami Działu Szkoleniowego z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

Spotkanie rozpoczęła Anna Orlikowska, która przywitała wszystkie bibliotekarki. Następnie sprawy merytoryczne związane z funkcjonowaniem bibliotek w powiecie omówiła kierownik działu Monika Górecka. Prelegentka przedstawiła dane statystyczne dotyczące czytelnictwa na terenie województwa pomorskiego i powiatu chojnickiego, przedstawiła zagadnienia związane z Analizą Funkcjonowania Bibliotek oraz omawiała sprawy bieżące bibliotek. Nie zabrakło tematów związanych z ubytkowaniem księgozbioru, zakupami nowości czytelniczych do bibliotek i związanych z tym tematem dotacjami z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na spotkaniu poruszono tematy z innymi dotacjami dla bibliotek, m.in. Kraszewski – komputery dla bibliotek.

Tematy organizacyjne związane były z organizacją imprez przy współpracy z bibliotekami z powiatu, aktualizacją maili, z tematyką szkoleń bieżących i planowanych.   


 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011