LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 

 

 

                       MBP w Brusach na spotkaniu z przedstawicielami Fundacji Bila i Melindy Gates

Miejska Biblioteka Publiczna w Brusach została wybrana spośród 1872 bibliotek biorących udział w I rundzie Programu Rozwoju Bibliotek i zaproszona do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Amerykańskiej Fundacji Billa i Melindy Gates.

Spotkanie odbyło się w Warszawie w siedzibie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W spotkaniu wzięło udział 3 przedstawicieli bibliotek z różnych stron Polski, z miejscowości w Jaraczewie Katarzyna Roszak, Witaszycach Maria Baranowska i Brusach Anna Orlikowska oraz burmistrz z Ciechanowca Mirosław Reczko. Ze strony Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w spotkaniu udział wzięli: prezes FRSI Jacek Wojnarowski oraz przedstawiciele FRSI min. Dorota Kostowska – koordynatorka Programu Rozwoju Bibliotek. Z Fundacji Billa i Melindy Gates (BMGF) ze Stanów Zjednoczonych w spotkaniu uczestniczyli: Deborah Jacobs, dyrektor programu Global Libraries, w ramach którego realizowany jest Program Rozwoju Bibliotek, Janet Sawaya, która opiekuje się PRB z ramienia BMGF, Darren Hoerner nowy koordynator w Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Jeremy Payley zajmujący się badaniem wpływu projektów finansowych przez BMGF.

Na spotkaniu przedstawiliśmy co każda z bibliotek uzyskała dzięki udziałowi naszych placówek w PRB oraz po raz kolejny mieliśmy okazję pochwalić się naszymi działaniami.

                                                       

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011