LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Organizatorzy gminnego konkursu plastycznego NASZ KOLOROWY TRZEŹWY ŚWIAT pod hasłem „Bezpieczne wakacje” uprzejmie informują, iż jury konkursu po obejrzeniu 62 prac z 7 placówek szkolnych nagrodziło 19 prac.

Laureatów wraz z opiekunami plastycznymi zapraszamy 5 czerwca 2016 roku na stadion miejski w Brusach, gdzie odbędzie się wręczenie nagród podczas Obchodów Gminnego Dnia Dziecka „Nasz kolorowy trzeźwy świat”. Podsumowanie konkursu plastycznego zaplanowane jest ok. godz. 16.00. Obecność obowiązkowa!


Prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie:

W kategorii I (uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III)

I miejsce – Aleksandra Gierszewska – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego
w Wielkich Chełmach, opiekun plastyczny: Mariola Szultka

II miejsce – Martyna Kossak Główczewska  – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie, opiekun plastyczny: Anna Prądzinska

III miejsce – Kaja Goebel  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Ewa Neubauer

Wyróżnienie – Zuzanna Kloskowska  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Anna Rudnik

Wyróżnienie – Juliusz Goebel  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Elżbieta Kałdunska

W  kategorii II (uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI)

I miejsce – Monika Zakrzewska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia
w Kosobudach, opiekun plastyczny: Małgorzata Sznajdrowska

II miejsce – Dawid Lipski – Szkoła Podstawowa w Męcikale, opiekun plastyczny: Małgorzata Sznajdrowska

III miejsce – Gracjan Pestka - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Marcin Stoltmann

Wyróżnienie – Filip Pilacki - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Marcin Stoltmann

Wyróżnienie Angelika Hapke  – Szkoła Podstawowa im. Kard. St. Wyszyńskiego w Leśnie, opiekun plastyczny: Jolanta Orzłowska  


W kategorii III (uczniowie gimnazjum)

I miejsce – Alicja Czapiewska – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

II miejsceAdrian Kurs - Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

III miejsce Natalia Skórczewska - Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

WyróżnienieAdrianna Ziółtkowska  – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

WyróżnienieIzabela Pałubicka – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

W kategorii IV (wychowankowie zespołów/świetlic terapeutycznych i warsztatów terapii zajęciowej)

I miejsce – Andrzej Haupt – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Iwona Klonowska

II miejsce – Paweł Pestka – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Joanna Stasiek

III miejsce – Piotr Szuca – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Joanna Stasiek

III miejsce – Sylwia Kisiel - Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Joanna Stasiek

                              

W imieniu Organizatorów tegorocznego Konkursu serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.

 

Organizator: Gmina Brusy

Współorganizatorzy: Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach

i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brusach

 

 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011