LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W poniedziałek 9 maja, odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym rozmawiano o powieści Johna Greena „Papierowe miasta”. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, który organizowany jest co roku od 8 do 16 maja.

Książka pełna tajemnic, wciągająca fabuła i ochota poznania ciągu dalszego – tak klubowicze krótko podsumowali tę powieść. Uznali ją za ciekawą i godną polecenia chociaż niełatwą w odbiorze. Część z osób, które przyszły na spotkanie oglądały film nakręcony według tej powieści i stwierdziły, że książka jest ciekawsza niż film.

Książka opowiada o Quentinie Jacobsen, który od dawna jest zakochany w koleżance, dziewczynie zbuntowanej i niezadowolonej z życia - Margo Roth Spiegelman. Pewnego wieczoru w życie głównego bohatera wkracza Margo i wciąga go w niebezpieczną wyprawę. Następnie znika nie mówiąc nic nikomu, nawet zatroskanym rodzicom. Jednak zniknięcie Margo związane jest z tajemniczymi wskazówkami, które jedna po drugiej doprowadzają zakochanego chłopaka do miejsca, gdzie przebywa przyjaciółka.

Czy Quentin zna swoją koleżankę? Czy Margo wróci do domu z miejsca, którego nie ma na mapie świata? Na te i wiele innych pytań można uzyskać odpowiedź, gdy weźmie się w rękę powieść Johna Greena i zagłębi się w treść tej powieści.

Klubowicze polecają wszystkim lubiącym tajemnicę!


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011