LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W niedzielę, 20 grudnia br. Plac Jana Pawła II w Brusach wypełniony był osobami chcącymi wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu - koncercie wigilijnym połączonym z żywą szopką. Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież uczące się w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, a mianowicie: grupy Kaszubskiego Zespołu Folklorystycznego Krebane, tańca nowoczesnego, orkiestra dęta, zespoły muzyczne i wokalne.
Wszystko to stanowiło oprawę do historii narodzenia Jezusa Chrystusa zaprezentowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział w Brusach.
Niewątpliwą atrakcją były zgromadzone w parku zwierzęta: kózki, owieczki, krówki, konik, muł, osiołek i lama.
Na zziębniętych czekał pyszny barszcz i paszteciki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Małych Chełmach.
Na zakończenie nie zabrakło również świątecznych życzeń złożonych przez proboszcza bruskiej parafii ks. Mirosława Klawikowskiego, Burmistrza Brus Witolda Ossowskiego oraz dyrektor Centrum Kultury Anny Orlikowskiej.

Organizatorzy: Gmina Brusy,Parafia pw. Wszystkich Świętych w Brusach oraz Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach kierują ogromne podziękowania do: właścicieli zwierząt, osób które przekazały materiały i zaangażowały się w budowę scenografii i zagród, przewoźników zwierząt, państwa Wieckich za użyczenie prądu, pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Małych Chełmach, strażaków oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.

Więcej zdjęć na Facebooku Miasta i Gminy Brusy, zobacz...

powrót do opisu ...

                                                                                                                                       
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011