LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

10 grudnia wieczorową porą młodzież uczęszczająca na zajęcia do Centrum Kultury i Biblioteki uczestniczyła w Przeglądzie Poezji Śpiewanej „Śladami Stachury” w Chojnicach.

Trzy uczestniczki przygotowane przez Panią Agnieszkę Mikołajczyk wystąpiły z  prezentacją utworów wcześniej przygotowanych przez siebie. Duet Julia Stoltmann i Monika Wardyn zaśpiewały dwa utwory Miłość to wierność wyborowi, którego autorem tekstu jest Zbigniew Książek a autorem muzyki – Piotr Rubik oraz Biała lokomotywa, autorstwa Edwarda Stachury, autorem muzyki jest Myszkowski. Obie wykonawczynie akompaniowały sobie podczas śpiewu Monika na fortepianie, Julia na flecie. Solistka Monika Wardyn zaśpiewała utwór Czas płynie i zabija rany, którego autorem jest Edward Stachura, autorem muzyki Krzysztof Myszkowski oraz Miłość to za mało, którego autorem tekstu i muzyki jest Grzegorz Tomczuk. Kolejną solistką była Emilia Skwierawska, która zaśpiewała dwa utworzy przy własnym akompaniamencie na gitarę.

Po występach wszystkich uczestników jury stwierdziło jednogłośnie, że laureatkami pierwszego miejsca w kategorii zespołyMONIKA WARDYN i JULIA STOLTMANN z CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKI W BRUSACH natomiast pierwsze miejsce w kategorii soliści otrzymała MONIKA WARDYN z CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKI W BRUSACH.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011