LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

 16.06.2011 Podsumowanie kursu "Akademia Języka Angielskiego dla Dziecka Każdego"

16 czerwca 2011r. o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brusach odbyło się podsumowanie kursu pn. „Akademia Języka Angielskiego dla Dziecka Każdego”. Zajęcia zorganizowane były dla dzieci klas 0-III Szkół Podstawowych i trwały od maja 2010r. do czerwca br.

W dniu 6.05.2010r. na spotkaniu organizacyjnym utworzono dwie dwunastoosobowe grupy, które spotykały się co dwa tygodnie i łącznie przeprowadzono 25 spotkań. Kurs  ukierunkowany był na rozszerzenie wiedzy szkolnej oraz wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim a prowadziła go p. Martyna Kinka- studentka Filologii angielskiej .

Zajęcia głównie polegały na zapoznaniu się z nowym słownictwem, nauce piosenek czy oglądaniu bajek w języku angielskim oraz wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń, skupione były na grach i zabawach aby zachęcić dzieci do wspólnej nauki. Na zajęciach poruszana była różnorodna tematyka na przykład: ubrania, pory roku, Halloween, Boże Narodzenie, Walentynki, dni tygodnia i wiele innych, które wzbudzały duże zainteresowanie ze strony dzieci. Dzieci sumiennie uczestniczyły w zajęciach i z wielkim zaangażowaniem poznawały nowe słownictwo i zwroty.

Na zakończenie całego kursu uczestnicy wystąpili w przedstawieniu zorganizowanym z okazji Dnia Matki i Ojca. Na tę uroczystość przybyli rodzice wszystkich uczestników i o godzinie 17.00 wszystkie dzieci z wielkim przejęciem przedstawiły swoje role, które wywołały ogromne zaskoczenie i wzruszenie na twarzach rodziców.

Po przedstawieniu wszystkie dzieci otrzymały certyfikaty za uczestnictwo w kursie oraz drobny upominek w postaci książeczki polsko-angielskiej aby dalej pogłębiać swoją wiedzę.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem i kawą.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011